O nás

Vitajte na www.fashionforyou.sk

Milé dámy, srdečne vás vítame v našom e-shope, kde Vám predstavujeme štýlové luxusné nielen dámske, ale aj pánske oblečenie pre vašich partnerov. Ponúkame značkové oblečenie limitovanej edície nemeckej kvality za výborné ceny. Radi prekvapujeme a preto každý týždeň pribúdajú najaktuálnejšie novinky.

V dnešnom rýchlom a uponáhľanom svete myslíme na to, že nájsť si čas na nakupovanie je niekedy nemožné a preplnené obchodné centrá nie sú vždy veľkým lákadlom, najmä vtedy ak máte malé dieťa. Práve pre tieto prípady je tu pre vás náš e-shop plný módnych kúskov, ktorý vám poskytuje  možnosť pohodlného a ničím nerušeného nakupovania priamo z pohodlia vašich domovov.

Náš e-shop je ako stvorený pre dámy každého veku, pretože ako sa hovorí, ženy nestarnú, ale zrejú ako víno, a preto je práve našou úlohou zariadiť to, aby vyzerali krásne a príťažlivo v každom životnom období. Nezáleží na tom, akej ste výšky, váhy, či máte blond, alebo hnedé vlasy, pretože z našej ponuky oblečenia si dokáže vybrať skutočne každá nákupná maniačka, alebo žena, ktorá ocení krásu v spojení s kvalitou. Ponúkame vám široký sortiment luxusného, ale aj lacného oblečenia, ktorý zahŕňa blúzky a košele, mikiny, saká, tričká, pletené ale aj spoločenské šaty, ba dokonca kabelky, topánky, náušnice a mnoho ďalšieho! Svoje si tu nájdu aj moletky.

Možno sa pýtate, ale prečo nakupovať práve u nás? Odpoveď je jednoduchá, módu nepredávame, módou aj žijeme. Možno sa vám to na prvý pohľad nemusí zdať ako pravda, skutočnosť je však taká, že móda a celkovo oblečenie je to, čo o nás veľa napovie. Ide o takzvaný prvý dojem, ktorý zanecháme na človeku bez toho, aby sme otvorili ústa a povedali čo i len jedno slovo. Náš prejav, naše oblečenie, ale aj farby a vzory, ktoré zvolíme napovedia druhej strane mnoho o tom aký sme človek a ako sa o seba staráme. 

Na našom e-shope ideme vždy ruka v ruke s aktuálnou módou a sezónnymi kúskami.  Preto všetko záleží už len od vás a vášho vkusu. Vyberte si zo širokej ponuky štýlov, farieb, strihov, dĺžok, materiálov, veľkostí či kvalitných a známych značiek a potešte samu seba kvalitným a štýlovým kúskom, ktorý nepochybne rozžiaria váš šatník! Objavte kúzlo nadčasových kúskov a nebojte sa byť odvážnejšia. Móda z ulice v podobe jednoduchého trička, džínsov aj bundy vyzerá vždy jednoducho a pritom šik. No ak vás láka elegancia, náš e-shop vám ponúka voľnú ruku aj v tomto smere. Nájdite v našom sortimentne samú seba a nakupujte len za pomoci pár klikov.

Neváhajte a objednávajte z nášho internetového obchodu to, po čom vaše srdce túži, a ak by sa aj náhodou stalo, že vám kúsok nesadne, do 14 dní môžete tovar vrátiť bez udania dôvodu, a to práve z dôvodu, že spokojnosť našich zákazníkov je to, na čom nám najviac záleží :). Vaše pripomienky vybavíme ochotne s úsmevom a veríme, že vám pomôžeme objaviť dlho hľadaný štýl a rozveselíme vaše jemné a krehké dušičky.

D.L.