V čom vyniknete v roku 2019?


Nemám si čo obliecť
.
Veta notoricky známa takmer každej žene, bez ohľadu na jej vek. Nakupujeme na jar, nakupujeme v lete, na jeseň, samozrejme aj v zime, a takto každý rok ten istý cyklus. Nakupujeme tričká, nohavice, a ďalšie tričká, kabáty, bundy, plavky, a pre zmenu opäť nohavice. Ak si žena chce niečo kúpiť, vždy si nájde dôvod. Niečo jej je malé, iné zas staré, a toto zas vyšlo z módy. Avšak z tohto, nazvime to zlozvyku, netreba obviňovať ženy.
Na vine je práve spomínaná móda!
Móda sa vyvíja, a každou sezónou nám diktuje nové a nové pravidlá. Módny priemysel je dynamický, nepredvídateľný a ak ste z tých žien, ktoré chcú ísť ruka v ruke s módnymi trendmi, určite si prečítajte, čo by nemalo vo vašom šatníku chýbať túto sezónu.

text

VRok 2019 ,,odštartoval” Fashion Weekom v Miláne, ktorý nám odhaľuje, čo nás čaká v nadchádzajúcej sezóne. Môžeme predpokladať, že dané módne hity do svojich dizajnov zakomponujú všetky módne značky – od tých najluxusnejších, až po takzvanú fast fashion, a tak nebude problém tieto kúsky zohnať. Každá žena je jedinečná a každá vo svojom vnútri ukrýva to krehké stvorenie, ktoré chce uzrieť svetlo sveta. Preto našim cieľom nie je zo žien spraviť kópie, ktoré idú s prúdom – práve naopak. Chceme ženy motivovať, povzbudiť k zmenám, oživiť ich kreativitu a dopomôcť každej, aby v týchto trendoch našla to, čo jej bude vyhovovať najviac.Zapnite si pás, budeme pristávať!
Áno, aj takto nejak môžu vyzerať opasky. Veľkej obľube sa tento rok budú tešiť práve pracky napodobňujúce bezpečnostné pásy a evokujúce vojenský štýl. A okrem toho, že tvoria okrasnú funkciu, majú aj svoje využitie. Pomocou praciek si viete regulovať šírku nohavíc, prispôsobovať tvar – jednoducho, viete ich perfektne aklimatizovať na svoju postavu. Tento athleisure štýl predtsavil na Fashion Week luxusný módny dom FENDI, a či mu to vyšlo už posúďte sami.Hitom však nebudú len opasky na štýl bezpečnostných pásov, ale získajú si vás aj mohutné a široké opasky so širokou škálou využitia – môžete ich zakomponovať do šiat, oživiť s nimi jednofarebný outfit, alebo stiahnuť kabát, využitie je už len a len na vás.
Premeňte sa na šelmu
Zvieracie vzory. Niektorí ich milujú, iní zase nenávidia.
Tento nestarnúci trend sa zo sezóny na sezónu striedavo teší menšej a väčšej obľube. Rok 2019 je však vyhradený pre zvieracie vzory a veríme, že ich prevedenie bude sofitikovanejšie ako kedysi. Výrobcovia si dávajú viac záležať na spracovaní tohto motívu, kombinujú ho s neutrálnymi až zemitými farbami a snažia sa vyhnúť stereotypu, ktorý tento vzor radí medzi tie gýčovitejšie. Nezáleží na tom, či ste elegantná duša a siahnete
po blúzkach, šatách, či kabátoch, alebo naopak preferujete ležérny štýl v podobe trička a pulóvru, pretože zvierací vzor sa sa nachádza prakticky všade!
Nechajte sa opantať neónom
Ak si myslíte, že neónu jeho 5 minút slávy už dávno odzvonilo, ste na veľkom omyle! Rok 2019 odštartovali krásky ako Kendall Jenner, Bella Hadid alebo Rita Ora práve v znamení neónu. Osviežte svoj šatník a zaraďte medzi každodenné veci neónové kúsky. Skúste neónové tričká, v lete zažiarte v neónových plavkách, alebo okúzlite spoločnosť neónovými šatami. Tento trend sa pretavil do každej oblasti módy a nejde len o oblečenie, ale okúzlil aj kaderníkov.Toto všetko je samozrejme len malým výberom toho, čo nás čaká v roku 2019. Aby sme však nepredbiehali, necháme sa prekvapiť tým, čo nás čaká a neminie a čo si na nás módny priemysel opäť pripraví. Tak čo, nastúpite aj vy na autobus smerom ,,trendy roku 2019”, alebo radšej počkáte na ten ďalší?


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *